Zbiórki CSR firmowe, szkolne i inne wieloosobowe należy zgłosić przed ich zainicjowaniem pod adresem admin@ubraniadooddania.pl

Movember Polska - #ZróbToDlaJaj!

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Kapitan Światełko
Data zakończenia:
30.06.2019
Zabrze

Co roku robimy ogólnopolskie tournée z badaniami dla mężczyzn. Od 2014 roku uczymy jak i kiedy się badać, a także prowadzimy badania USG oraz badania PSA.

Movember to międzynarodowy ruch, który namawia mężczyzn aby co roku, w listopadzie, zapuszczali Wąsy. Wąsy, niczym różowa wstążka, stają się prowokującym do rozmów symbolem świadomości wśród panów, którzy wiedzą, jak należy dbać o swoje zdrowie intymne.

W Polsce z rakiem jąder i prostaty walczymy od 2014 roku. Edukujemy, pokazujemy jak i kiedy się badać, prowadzimy także badania dla mężczyzn w całej Polsce umożliwiając skorzystanie z badań USG i testów PSA od ręki.

Kampanię wspierają duże firmy, takie jak Nationale-Nederlanden, ale blisko 20% naszego budżetu co roku pochodzi od ludzi takich jak Ty - mężczyzn i kobiet, którzy chcą pomóc nam uświadamiać facetów, że o zdrowie "tam na dole" również trzeba dbać. Przez ostatnie dwie edycje przebadaliśmy ponad 3000 mężczyzn wykrywając niemal 50 przypadków różnych schorzeń nowotworowych.

Chcemy co roku włączać do naszych działań nowe miasto, ale jest to możliwe tylko dzięki Tobie. Przekaż swoje ciuchy na najbardziej stylową kampanię roku albo po prostu wesprzyj nas pod tym linkiem.

Dziękujemy Ci, że jesteś z nami i do zobaczenia w listopadzie!