KOTerapia - szczęśliwe koty i ludzie

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Kapitan Światełko
Data zakończenia:
31.05.2019
Zabrze

KOTerapia to kanał na YouTube oraz grupa dla miłośników i właścicieli kotów. Uczymy się nawzajem, jak ułożyć sobie życie z kotem, jak go zrozumieć, jak wykorzystać do działań terapeutycznych by pomagać zarówno ludziom, jak i innym kotom.

Czym jest KOTerapia?

To próba tłumaczenia z kociego na nasz i na odwrót. To dążenie do tego, aby Twój kot był bardziej szczęśliwy, mniej zestresowany, a jednocześnie broił mniej.

To nasza droga do dogadania się z tymi wszystkimi "leniwymi", tymi "wrednymi" i tymi wiecznie "zlęknionymi" mruczkami. To nasz pomysł na to, żeby Tobie żyło się lepiej, bo kot jest dla Ciebie przyjacielem, towarzyszem i wiecznym teatrem pod Twoim dachem.

Znajdziesz nas w serwisie YouTube!

 

Kim jesteśmy?

KOTerapię tworzą dwie ekipy: Fundacja Kapitan Światełko oraz w ramach wsparcia i konsultacji weterynaryjnej, Rudzkie Centrum Weterynarii. 

Kochamy koty, mamy koty, rozumiemy koty, nawet czasem tresujemy koty i przede wszystkim - dbamy o nie jednocześnie dobrze się z nimi bawiąc.

 

Co robimy z kasą?

Wszystek zebrany piniądz trafia na cele statutowe Fundacji Kapitan Światełko. Robimy mnóstwo ciekawych projektów, w tym również takich ukierunkowanych na zwierzęta.

Naszą najważniejszą w tym zakresie akcją jest "Na Psa Urok" - fotografujemy psy w schroniskach, aby poprzez dobre portrety zapewnić im większe szanse na adopcję.

Chcemy także rozpocząć fotografowanie kotów, ale wymaga to większych nakładów finansowych i przygotowania przenośnego mini-studia, które umożliwi bezstresowe sesje dla naszych ukochanych zwierzaków.