"NIE nowotworom u Częstochowskich Dzieci"

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Częstochowskie Anioły
Data zakończenia:
05.12.2018
Częstochowa

Zaprosiłam do Częstochowy Ambulans Fundacji Ronalda McDonalda, który wykonuje bezpłatnie badania wczesnego wykrywania nowotworów u Dzieci. Ambulans stanie w centrum miasta i wykona kompleksowe badania ultrasonograficzne mające na celu dokładną ocenę stanu narządów wewnętrznych dzieci ( od 9 miesiąca do 6 roku życia) oraz wykrycie ewentualnych odstępstw od normy. W czasie badania lekarz dokonuje kompleksowej oceny stanu tarczycy i węzłów chłonnych, narządów jamy brzusznej, a u chłopców dodatkowo moszny.

Zaprosiłam do Częstochowy Ambulans Fundacji Ronalda McDonalda, który wykonuje bezpłatnie badania wczesnego wykrywania nowotworów u Dzieci.
Szczegóły w linku akcji: NIE nowotworom u Częstochowskich Dzieci
Ambulans stanie w centrum miasta i wykona kompleksowe badania ultrasonograficzne mające na celu dokładną ocenę stanu narządów wewnętrznych dzieci oraz wykrycie ewentualnych odstępstw od normy. W czasie badania lekarz dokonuje kompleksowej oceny stanu tarczycy i węzłów chłonnych, narządów jamy brzusznej, a u chłopców dodatkowo moszny. 6-7 grudnia 2018 roku. Radiolodzy, na co dzień pracujący w szpitalach pediatrycznych.przebadają około 130 Częstochowskich maluchów. Badaniami objęte są dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat. Ambulans Fundacji to unikalna, mobilna stacja medyczna, składająca się poczekalni – rejestracji oraz dwóch gabinetów lekarskich, wyposażonych w nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny. Po badaniu rodzice otrzymują dodatkowe porady, związane z koniecznością wykonania innych specjalistycznych badań i dalszej diagnostyki swojego dziecka.

Zachęcam do pomocy i wsparcia badań dla Dzieci. Koszt przebadania jednego maluszka to kwota około 80 zł. 

Koszt takich 2 dniowych badań to 10 tysięcy. Aby opłacić badania bardzo proszę o włączenie się do akcji ubrania do oddania - Częstochowa Wesprzeć akcję można również porzez licytację fantów na Anielskim bazarku Fundacji Częstochowskie Anioły wpłacić darowiznę na opłacenie badań można również tutaj pomagam.pl  lub wpłacić darowniznę bezpośrednio na konto Fundacji Częstochowskie Anioły czestochowskieanioly.pl/ darowizna
Fundacja Częstochowskie Anioły
nr konta 87 1600 1462 1816 9277 4000 0001 
BGŻ BNP PARIBAS
z dopiskiem: ambulans

Za każdą pomoc ogromnie dziękujemy!