Nowy samochód dla SORZ

Prowadzona przez Organizację:
Animal Rescue Polska
Data zakończenia:
31.01.2020
Konstancin-Jeziorna

W tej kampanii chcemy zamienić kilogramy niepotrzebnych ubrań na nowy samochód interwencyjny dla Służby Ochrony i Ratownictwa Zwierząt! Brzmi świetnie, bo to świetna sprawa zamienić coś co zalega na coś co jest niezbędne i może ratować życie.

SORZ z powodzeniem współpracuje z innymi Służbami – Policją, Strażą Pożarną i Pogotowiem Ratunkowym, a także EKO Patrolami Straży Miejskiej i innymi Organizacjami, uzupełniając kompetencje w akcjach ratunkowych i prewencyjnych.

Animal Rescue Polska i projekt SORZ, jako jedyna Organizacja tego typu w Polsce posiada pojazdy uprzywilejowane w ruchu ulicznym, dzięki czemu możemy maksymalnie szybko dotrzeć z pomocą.

Każda interwencja Służby Ochrony i Ratownictwa Zwierząt, to przejechane kilometry i specjalistyczny sprzęt, niezbędny do prowadzenia akcji ratowniczej. Nasze samochody są już bardzo wysłużone, dlatego, żeby wciąż skutecznie działać, potrzebujemy nowego samochodu interwencyjnego. Postawiliśmy na ISUZU D-MAX w specjalistycznej zabudowie od firmy Marvel, który wyposażony jest we wszystko to, co ułatwiłoby pomoc zwierzętom! Dzięki podwoziu o wytrzymałości godnej samochodów ciężarowych Isuzu D-MAX pozwala wjechać tam gdzie inne nie dadzą rady i przetransportować poszkodowane zwierzę odpowiednio szybko i we właściwych warunkach, co znacznie zwiększa szansę na przeżycie! Jego silnik pozwala na wszechstronne zastosowanie np. w pożarnictwie, górnictwie lub innych specjalistycznych usługach. Również dla nas jest to wymarzony sprzęt by ratować zwierzęta.

#miejserce i oddaj ciuchy 😊