Zbiórki CSR firmowe, szkolne i inne wieloosobowe należy zgłosić przed ich zainicjowaniem pod adresem admin@ubraniadooddania.pl

One Day! DLA DZIECI Z DOMÓW DZIECKA! Pomóż pomagać nam przez cały rok!

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja One Day
Data zakończenia:
24.12.2018
Warszawa

"Czasem wiele lat nie zmienia nic, a jeden dzień może zmienić wszystko" - 5 Finał ONE DAY dla 800 dzieci z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych w Politechnice Warszawskiej! ZBIERAMY NA AUTOKARY KTÓRE PRZEWIOZĄ DZIECI Z DOMÓW DZIECKA NA AKCJĘ GWIAZDKOWĄ W POLITECHNICE WARSZAWSKIEJ!

 

DLACZEGO JEST TO MOŻLIWE CZYLI SIŁA JEDNEGO DNIA! 

Z  zebranych środków na One Day rozpoczęliśmy realizację projektu WSPARCIE NA STARCIE. Odbiorcami naszego projektu jest młodzież przygotowująca się do opuszczenia placówki i pragnąca uzyskać doświadczenie zawodowe w wybranej przez siebie profesji - poprzez kursy, szkolenia doszkalające, zdobycie prawa jazdy, a także naukę języków obcych. 

JAKIE DZIAŁANIA PRZYBLIŻAJĄ NAS DO CELU? 

Dzięki organizacji finału akcji bylismy w stanie w edycji 2017 zebrać 850 gwiazdkowych prezentów dla ponad 45 placówek oraz 90 kursów zawodowych! z czego w tym momencie trwa ich realizacja. Do tego przeprowadzamy warsztaty oraz fundujemy testy gallupa które uwalniają  potencjał Młodzieży.

Wspieramy podopiecznych  dodajemy im odwagi, by skutecznie osiągali ambitne cele. By odkrywali zdolność do realizacji swoich największych marzeń i aspiracji, w życiu i w przyszłej pracy. By doświadczali autentycznej radości z tego KIM SĄ i CO ROBIĄ.

 

JUŻ 5 FINAŁ CAŁOROCZNEJ AKCJI ONE DAY! 

ONE DAY  dzięki pomocy Politechniki Warszawskiej oraz wielu zaprzyjażnionych firm udaje się zorganizować za pośrednictewm niewielkich kosztów w stosunku do skali wydarzenia. 

Sa jednak pewne pozycje które muszą znaleść się w naszym budżecie ;) 

Biorąc pod uwagę całoroczną działalność fundacji warto jednak zorganizować wspomniany finał. 

Już nie mówiąc o tym jak długo dzieciaki czekają na to wydarzenie! Często to ich jedyny wyjazd w ciągu całego roku. impreza tylko dla nich - gdzie poznają swoich rówieśników, mogą nawiązać nowe kontakty a co najważniejsze poczuć się w grupie - nie tak samotne w swoim problemie jak w szkole czy miescach gdzie na codzień stykają się z poczuciem niższości. 

To dzień tylko dla nich! Dzień wielkich cudów i zmian które dzieją podczas każdej edycji! 

To magia ! One Day to wiara i symbol aby pokazać że każdy dzień może nas zmienić! Myślenie o sobie i o otaczającym świecie. 

Tworzymy to bo wiemy że tak jest ;) 

Nasze prywatne historie są ściśle związane z tematem Domów Dziecka, wiemy jak istotna jest pamięć w święta - choćby poprzez mały prezent - dokładnie taki o jakim się zamarzyło. 

I tu nie chodzi o nowe buty ... nie o nowe dresy- tu walka toczy się głebiej! Tu mówimy o budowaniu poczucia własnej wartości - o tym że nie jestem gorszy a moja odmienna sytuacja mozę stać się moją inspiracją - a w przyszłości budować poczucie innych. 

Dlatego wiemy że każda wasza cegiełka to pozytywny uśmiech podczas finalu akcji gdzie wsztskie mysli są jedynie pozytywne! 

 

Takie pozycje jak transport z doświadczenia wiemy że lepiej gdy jest opłacony / bezpieczny / ubezpieczony i lokalny. 

Do tego kilka innych ;) Proszę przeczytajcie i z góry dziękujemy za każdą złotówkę a raczej kążdy kiloram który przekażecie na cel naszej zbiórki. 

Oczywiście cieszymy się również jesli przekażecie ze swojej szafy rzeczy również na inne kampanie! 

Najważniejsze aby pomagać! Tak jak każdy z nas portafi! 

Dziękuje ! Monika Krzyżanowska ONE DAY ! 

 

www.oneday.com.pl

Z ZEBRANYCH ŚRODKÓW SFINANSUJEMY !

- transport dzieci z placówek  z całego kraju  i powrót - Braniewo, Białystok, Frombork, Włocławek, Golub Dobrzyń, Zawiercie, Oświęcim, Sanok 

 

dziękujemy! 

ONE DAY!