Szafa Pełna Dobra (CSR)

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja UNAWEZA
Data zakończenia:
12.10.2022
Warszawa

W ramach akcji „Szafa pełna dobra” przez cały wrzesień we wszystkich salonach marek LPP zbierane są nowe oraz używane ubrania i akcesoria, a pozyskane środki zostaną przekazane na wsparcie podopiecznych Fundacji UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej

Odzież i dodatki dowolnej marki w dobrym stanie, można przynieść do każdego z ponad tysiąca sklepów marek Reserved, MOHITO, Sinsay, House oraz CROPP i zostawić w miejscu wskazanym przez sprzedawcę.

W zbiórce można także wziąć udział, zamawiając bezpłatnego kuriera, który odbierze przygotowaną karton - np. z domu. W tym celu wystarczy założyć konto w serwisie ubraniadooddania.pl i postępować zgodnie z instrukcjami na stronie, wskazując w portalu kampanię „Szafa Pełna Dobra”. Zebrana odzież zostanie przekazana marce Ubrania Do Oddania, która wprowadzi ją ponownie do drugiego obiegu. 

Akcja łączy w sobie działania na rzecz ochrony środowiska z pozytywnym efektem społecznym. Za każdy przekazany kilogram odzieży firma Ubrania Do Oddania przekaże środki na wsparcie podopiecznych Fundacji UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej działającej na rzecz wyrównywania szans ekonomicznych, społecznych oraz prawnych ludzi na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy do akcji!