Zbieramy na parownicę - by kociarnia lśniła, a bakterie i wirusy nie zagrażały kocim lokatorom!

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja dla zwierząt Animalia
Data zakończenia:
30.09.2022
Poznań

Zbieramy na parownicę taką z prawdziwego zdarzenia. Ze wszystkim bajerami. Żeby można było nią wysprzątać wszystkie kąty do najlepszej możliwej czystości. Żeby naszym kotom nie zagrażały bakterie, grzyby i wirusy, które przy takich skupiskach kotów powodują potem choroby u całej ekipy.

Tacy pomocnicy jak nasze kociarniane koty to prawdziwy  skarb. Pomagają we wszytkim. Ostatnio nawet w nakładaniu folii na okna, by nieco zmniejszyć temperaturę w kociarni gdy z nieba leje się żar. Poważnie, nie wiemy jak bez nich dyżurni podołali by wszystkim obowiązkom. 
Potem te biedne łapki muszą odpocząć po takim wysiłku i otrzymać należną zapłatę w smaczkach lub mizianiu. :) 


Już od dawna o tym myśleliśmy.  O parownicy, takiej z prawdziwego zdarzenia do utrzymania porządku i odkażania kociarni. 
Najlepiej takiej wielofunkcyjnej jak PAROWNICA SC 2 EasyFix Karcher na zdjęciu. 

Koszt takiego cudu myśli technologicznej to około 490 zł.

Za pozostałą kwotę kupimy inne środki takie jak płyny do prania, do mycia naczyć, worki na śmieci, rękawiczki, proszek Virkon. 


Dlaczego parownica? 
Bo sprzątanie  i odkażanie z użyciem chemii szczególnie teraz latem w małym pomieszczeniu to dla ludzi wyzwanie, a dla tych wrażliwych nosków to pewnie prawdziwy koszmar. Zimą przy włączonym ogrzewaniu też nie jest lepiej.  Niestety regularnie musimy to robić, żeby nam się zaraz całe towarzystwo nie pochorowało.
Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w zakupie parownicy! 
By nasze koty mogły tylko odpoczywać, a parownica zrobi wszystko inne. :) Dziękujemy bardzo za wsparcie naszych futer!