Fitness, Kino letnie czy murale na przystankach?

Prowadzona przez Organizację:
Koło Gospodyń Wiejskich w Lubonieczku
Data zakończenia:
31.07.2022
Lubonieczek

Fitness dla wszystkich, Murale na przystankach autobusowych i Kino letnie - to niektóre zaplanowane przez Koło Gospodyń Wiejskich działania na rzecz naszej społeczności lokalnej. Chcemy integrować się z sąsiadami, bawić z dziećmi i aktywizować naszych wspaniałych seniorów. Działamy - aby wszystkim nam żyło się lepiej, przyjemniej, weselej. Nasze plany będą mogły zostać w pełni zrealizowane dzięki Twojemu wsparciu! Weź udział w tej kampanii! Spakuj ubrania i przyjdź na naszej wydarzenia!

W 2022 roku kończy się wreszcie pandemia. Możemy spokojnie, bez obostrzeń ale z zachowaniem zdrowego rozsądku spotykać się i świętować.
Planujemy ten rok przeżyć najlepiej jak się da!
Dlatego też organizujemy wiele eventów, spotkań sąsiedzkich, pikników.
Obserwuj nasze działania: https://www.facebook.com/kgwlubonieczek

Marzymy o odnowieniu straszących w naszej wsi przystanków autobusowych, chcemy upiększyć je muralami z zastosowaniem ekologicznych farb oczyszczających powietrze. Ponadto dla zachowania zdrowia i sił - ciągle trenujemy. Fitness przynajmniej raz w tygodniu już na stałe wpisał się do naszych kalendarzy.
i jeszcze jedno... chcemy zorganizować cykliczne wspólne oglądanie :) Kino letnie dla całych rodzin. Aby to marzenie mogło się spełnić brakuje niewiele - musimy wykupić licencję - sprzęt cały mamy, sprawny i gotowy czeka na wykorzystanie!

Dlatego też, jeśli możesz i chcesz nam pomóc - weź udział w tej kampanii!
 

Spakuj swoje niepotrzebne ubrania, zamów kuriera i już!
Dziękujemy!