Wpuść marzenia do swojego świata!

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Spełnionych Marzeń im. Tomka Osucha
Data zakończenia:
16.07.2022
Warszawa

Otwórz z nami szafę i wpuść do niej marzenia. Otwieramy przed Wami nasze magiczne umiejętności. Otóż potrafimy przemienić zapomniane ubrania w spełnione marzenia. Jesteście gotowi na dalszą część tej magicznej opowieści? Otwórz szafę. Zróbcie w niej miejsce na nowe rzeczy. Na oddech przyszłości. Na sukienki na letnie wieczory. Na buty do biegania kilometrów w lesie. Na marynarkę, w której podbijecie świat.

Otwórz z nami szafę i wpuść do niej marzenia.

Otwieramy przed Wami nasze magiczne umiejętności. Otóż potrafimy przemienić zapomniane ubrania w spełnione marzenia. Jesteście gotowi na dalszą część tej magicznej opowieści?

Otwórz szafę. Zróbcie w niej miejsce na nowe rzeczy. Na oddech przyszłości. Na sukienki na letnie wieczory. Na buty do biegania kilometrów w lesie. Na marynarkę, w której podbijecie świat.

Fundacja Spełnionych Marzeń już od 20 lat działa na rzecz dzieci i młodzieży chorej onkologicznie. Jesteśmy od momentu diagnozy aż do okresu powrotu do zdrowia. Organizujemy imprezy okolicznościowe na oddziałach takie jak Święta Bożego Narodzenia, Walentynki czy inne.
Realizujemy takie projekty jak Igrzyska Spełnionych Marzeń, Onko Liga, Pokazy Mody „Dzieci dzieciom”, Harleyada Marzeń oraz wiele innych. 
Od początku okresu pandemii wspieramy szpitale w dostarczaniu niezbędnych rzeczy do szpitali.
Staramy się być dla naszych podopiecznych pomimo trudnych warunków. Dostarczamy prezenty na oddziały czy upominki, aby nasi podopieczni czuli się zaopiekowani i ważni. Nie poddajemy się, chociaż chwilami jest bardzo trudno.

I dlatego dzisiaj zapraszamy Was do wsparcia naszej Fundacji. Całość zostanie przekazana na wsparcie naszych podopiecznych i szpitali, które robią wszystko co w ich mocy, aby zapewnić im szybki powrót do zdrowia.
Zróbmy to razem! Na nasze 20lecie! Wierzymy, że razem możemy więcej. Więc może i tym razem uda nam się więcej!
Liczymy na Ciebie!