Daj drugie życie swoim ubraniom z Bonduelle!

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja EkoRozwoju
Kampania CSR
Data zakończenia:
31.05.2022
Wrocław

Bonduelle Polska S.A. zaprasza wszystkich pracowników do proekologicznej akcji. Akcja ta przyczynia się do wspierania misji Bonduelle podwójnie, ponieważ z jednej strony troszczymy się o naszą planetę, a z drugiej strony wspieramy organizację, która razem z nami podziela tę troskę, ale też angażuje się w promowanie diety roślinnej. Zgodnie z naszym hasłem TAK SMAKUJE DOBRO, zapraszamy Was do posmakowania tej akcji.

Zachęcamy Was do przejrzenia swojej garderoby, pozostałych domowników czy zachęcenia znajomych i wiosennego wietrzenia szaf!

Każdy kilogram to 1 PLN na wybraną organizację. Naszymi kilogramami, a następnie przekazanymi złotówkami wesprzemy Fundację EkoRozwoju, której działalność wpisuje się w nasze filary CSR'owe - PLANETA, JEDZENIE, LUDZIE. 
Wspomniana organizacja jest FER wobec natury i człowieka. Zależy im, by w trosce o zaspokajanie potrzeb towarzyszyła troska o środowisko. Walczą o czyste powietrze i stabilny klimat poprzez sadzenie drzew i naukę ich pielęgnacji. Podobnie jak Bonduelle Polska promują zbilansowaną dietę roślinną. 
Więcej o działalności Fundacji możesz dowiedzieć się na stronie internetowej: http://fer.org.pl

Jak dołączyć do akcji?
1. Pierwszy krok do przejrzenie garderoby 
2. Przynieś wybrane ubrania, torby, buty i dodatki do naszego biura w Warszawie do dedykowanego miejsca zbiórki
3. Wszelkie szczegóły związane z wydarzeniem czy wytycznymi dot. rzeczy, jakie zbieramy znajdziecie w naszym wewnętrznym Intranecie na stronie Nasz CSR
4. Resztą zajmie się już HR.

Nasza akcja trwa do 31 maja 2022 roku.