Pomagaj z ALK – zbiórka dla Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie
Data zakończenia:
13.02.2022
Kraków

Oddaj nieużywane ubrania w dobrym stanie i wesprzyj działania Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie wraz z Akademią Leona Koźmińskiego.

Masz w szafie niezniszczone ubrania, których już więcej nie założysz?

Dzięki zbiórce organizowanej we współpracy z „Ubrania do Oddania” masz okazję wesprzeć Fundację Kupuj Odpowiedzialnie! Za każde 10kg przekazanych ubrań Ubrania do Oddania przekażą 10zł Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie. Dzięki tej inicjatywie dajesz ubraniom drugie życie, jednocześnie wspierając szlachetny cel. 

Aby dołączyć:

Krok 1
Wybierz ubrania, które chcesz przekazać na zbiórkę. Może to być każda część garderoby od butów, przez ubrania po dodatki. Ubrania powinny być w dobrym stanie, a buty oddawane parami, ponieważ zostaną wprowadzone do drugiego obiegu i dostaną nowe życie!

Krok 2 

Opcja A
Przynieś odzież do ALK. Przy głównej recepcji w budynku D został umiejscowiony karton, do którego możesz włożyć swoje rzeczy. 

Opcja B
- Zapakuj swoje ubrania. Pamiętaj, że twoja paczka musi spełniać wymogi wagowe (min. 10kg, max. 30 kg) oraz wymiarowe (suma wszystkich trzech wymiarów max. 180 cm, a najdłuższy bok max. 80 cm). Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie zebrać 10kg przynieś ubrania na uczelnię lub zbierz paczkę we współpracy z rodziną i przyjaciółmi. 
- Załóż konto na stronie UbraniadoOddania.pl - zajmuje to minutę. Wejdź na stronę naszej zbiórki i kliknij duży, niebieski przycisk ‚pomagam’.
- Uzupełnij adres, ilość paczek i termin przyjazdu kuriera. Kurier przyjedzie w ustalonym terminie odebrać od Ciebie paczkę. 

Krok 3 (opcjonalnie)

Pochwal się swoim udziałem w akcji na social mediach!


Dlaczego warto wesprzeć Fundację Kupuj Odpowiedzialnie? 
FKO od lat działa na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Zachęca do odpowiedzialnej konsumpcji i produkcji oraz przestrzegania praw człowieka i zasad ochrony środowiska w biznesie. Od lat uczy konsumentów, prowadzi warsztaty, angażuje się w różnego rodzaju akcje i działa na rzecz odpowiedzialnego biznesu. 

Więcej o Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie:
Strona: https://www.ekonsument.pl 
FB Fundacji: https://www.facebook.com/kupujodpowiedzialnie 
IG Fundacji: https://www.instagram.com/kupujodpowiedzialnie/ 
LinkedIn Fundacji: https://www.linkedin.com/company/fundacja-kupuj-odpowiedzialnie/

Dziękujemy za zaangażowanie w naszą akcję!

Nasz FB: https://www.facebook.com/greenkozminski 
Nasz IG: https://www.instagram.com/green.kozminski/ 
Nasz LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/greenkozminski/