Podaruj swoim ubraniom drugie życie - ekologiczna akcja społeczna dla pracowników Banku BNP Paribas

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie
Kampania CSR
Data zakończenia:
01.12.2021
Kraków

Masz niepotrzebne rzeczy w szafie? Do końca listopada możesz oddać je bez wychodzenia z domu, przy okazji wspierając działania Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie, która wspiera ideę odpowiedzialnej konsumpcji i produkcji. Do udziału w akcji zapraszamy pracowników i pracownice Banku BNP Paribas z całej Polski. Więcej informacji poniżej.

Fundacja BNP Paribas oraz Biuro CSR i Zrównoważonego Rozwoju zapraszają do udziału w proekologicznej akcji społecznej.

Aby dołączyć:

1. Spakuj nieużywane ubrania, buty, torby i dodatki. Pamiętaj, że rzeczy muszą być czyste, niezniszczone i kompletne - dokładnie takie, jakie sam(a) chciał(a)byś nosić! Gotowa paczka musi spełniać kryteria wagowe i wymiarowe. Jeśli masz wątpliwości, zajrzyj tutaj lub obejrzyj animację pomocniczą.

2. Załóż konto na stronie UbraniadoOddania.pl. To niezbędne, by kurier przyjechał pod wskazany adres i odebrał paczkę bezpłatnie. Cała procedura zajmie Ci minutę. Po zalogowaniu służbowym mailem wróć na stronę tej kampanii i kliknij niebieski przycisk POMAGAM po prawej stronie.

3. Określ sposób dostawy, adres, ilość pudeł i termin przekazania oraz zatwierdź dane. I to wszystko! Teraz pozostaje czekać na kuriera i cieszyć się odzyskanym miejscem w szafie oraz pewnością, że Twoje ubrania zyskają drugie, zielone życie!

Każdy 1 kilogram odzieży zebrany w ramach wrześniowej akcji to 1 złotówka przekazana Fundacji Kupuj Odpowiedzialnie, która działa na rzecz odpowiedzialnej społecznie i ekologicznie konsumpcji i produkcji. Więcej o ich działaniach przeczytasz na stronie fundacji.


A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o akcji oraz ciekawi Cię, jak można stworzyć odpowiedzialną szafę - zapraszamy na webinar z ekspertką Katarzyną Zajączkowską z Ubrania do Oddania. Spotkanie odbędzie się 8 listopada o godz. 13:00. Zaproszenie znajdziesz w kalendarzu oraz w Echonecie. Webinar odbędzie się w ramach programu edukacyjnego Bank Zielonych Zmian.

Do usłyszenia!