Leczymy nasze schroniskowe psy i koty (by dać im największą szansę na dom!)

Data zakończenia:
30.04.2022
Milanówek

Nie możesz adoptować psa czy kota? Możesz im pomóc, przekazując ubrania na ich DIAGNOZOWANIE i LECZENIE. W ten sposób przynosisz ulgę w cierpieniu i wielokrotnie zwiększasz ich szansę na własny DOM!

Psy i koty do schroniska trafiają często zabiedzone, wygłodniałe, ale i chore: po wypadkach, ze źle zagojonymi ranami, z latami nieleczonymi guzami, z zepsutymi zębami. Zwierzaki nie komunikują bólu jak ludzie - często nie dają o nim znać, a cierpią.

Chcemy, by schronisko było jedynie (możliwie krótkim, ale dobrym) przystankiem w ich życiu, dlatego DIAGNOZUJEMY i LECZYMY nasze zwierzęta, by docelowo dać im szansę na DOM!

Schronisko ma fundusze jedynie na bardzo podstawową opiekę medyczną, wszystko ponad to finansujemy jako Stowarzyszenie. Wspierają nas fantastyczni weterynarze (którzy często rezygnując z własnego zarobku, po kosztach lub z dużymi rabatami, leczą nasze kochane zwierzaki) i wspaniali ludzie, którzy dzielą się tym, co mają - czasem, pieniędzmi i... niepotrzebnymi ubraniami :)

Jeśli nie możesz adoptować psa czy kota, a chciałabyś/chciałbyś przynieść ulgę i dać im szansę na ich własny dom, zapraszamy do pomocy!

 

Dziękujemy Wam bardzo!

SCHRON Stowarzyszenie Przyjaciół Schroniska w Milanówku... i banda piesełów i kotełów :)