CERAMIKA NA WYNOS DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Artystyczna Wylepiarnia
Data zakończenia:
30.09.2021
Wieliszew

Chcemy by ceramika dała wytchnienie rodzinom w których są osoby z niepełnosprawnością

 

 

   

Stworzyliśmy tę akcję by wspólnie nazbierać na pakiety ceramiki na wynos. Chcemy pomóc rodzinom w których jest dziecko lub rodzic z niepełnosprawnością. Obecna sytuacja, zamknięte szkoły specjalne, brak możliwości kontynuowania terapii, zostawienie rodzin samych sobie powoduje że rodzicom brakuje czasu na "złapanie oddechu" w codziennych obowiązkach. 

Zebrane środki chcemy przeznaczyć na pakiety ceramiki na wynos, z którymi będą pracować osoby z niepełnosprawnością. W skład pakietu wchodzą: praca do pomalowania, farby, pędzelki oraz pomoce do odciskania i rysowania wzorów, dołączone będą również instrukcje on-line przydatne w tworzeniu.

Ceramika na wynos to nie tylko przygotowanie i wysyłanie pakietu, to również gwarancja odebrania gotowej pracy i wypalania w naszym piecu, aby przygotowane dzieło mogło służyć do praktycznego zastosowania w domu.

Cała akcja jest dla Ciebie bezpłatna, rejestrujesz się w tym portalu, pakujesz niepotrzebne tekstylia w karton i zamawiasz bezpłatnego kuriera poprzez tę stronę, wybierając wsparcie naszej akcji. I TYLE!

Każdy kg ciuchów to 1 zł przeznaczona na naszą akcję. Czy to nie brzmi wspaniale? To tak niewiele, a może zrobić tak dużo dobrego!

Oddając zbędne ubrania wspierasz zarówno rodziców dzieci z niepełnosprawnością, których dyżur trwa 24h na dobę, dając im chwilę wytchnienia, jak również dzieci z niepełnosprawnością dla których obecne ograniczenia są ogromną tragedią. 

Akcja ta doskonale wpisuje się w działania naszej Fundacji. Chcemy tworzyć jak najwięcej podobnych akcji które dają wytchnienie najbardziej potrzebującym oraz służą ochronie środowiska naturalnego. 

Fundacja "Wylepiarnia" prowadzi dwie pracownie ceramiczne w Miejskim Ośrodku Kultury w Legionowie i w Pompa Pomiechówek.

 

Szczegóły akcji na stronie: 

https://fundacjaartystycznawylepiarnia.pl/

oraz na naszym profilu: 

https://www.facebook.com/smokceramok

W akcji biorą udział:

Fundacja Artystyczna "Wylepiarnia"

partner medialny:

Stowarzyszenie Lokalne Inicjatywy Radzymin

Inżynier w zielonych okularach - bloger

Pestka Bio Sklep & Kawiarnia - sklep z żywnością eko w Pomiechówku